РПГ-Сериро
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РПГ-Сериро

Света на Сериро
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Магическо училище

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Харука
Admin
Admin
Харука


Брой мнения : 56
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 10:39 am

-Ддддда ,но за какво ми е тази сопа ?-попита тя вземайки флейтата и сопата и
тичайки след нея .
Върнете се в началото Go down
Сенбоси Камитаро
Root Admin
Root Admin
Сенбоси Камитаро


Брой мнения : 95
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 10:45 am

Жената излезе и тръгна по една пътека.

/Не пиши тук ще напрая тема./
Върнете се в началото Go down
https://rpg-s.bulgarianforum.net
Рея Каяте

Рея Каяте


Брой мнения : 9
Registration date : 07.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 07, 2008 2:57 am

Рея влезе в залата без да чука с един безразличен поглед и каза:
-Тук съм,за да ме научите да ползвам арфа....-след това със същия безразличен поглед тя погледна залата и видя,че няма никои.Така момичето се стоеше и очакваше някои да влезе....
Върнете се в началото Go down
Каниджи
Admin
Admin
Каниджи


Female Брой мнения : 51
Age : 31
Местожителство : VaRnA
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 10, 2008 4:15 pm

Момичето имаше да почака.. На стената срещу вратата беше закачен надпис - "Няма ме по работа.. Скоро ще се върна..Сената"..
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте

Рея Каяте


Брой мнения : 9
Registration date : 07.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 11, 2008 4:34 am

"Няма я..по-работа а?"-помисли си Рея и започна да обикаля стаята и да мисли.На Рея вече и стана скучно и извика:
-Еееехооо имааа лии някооой?-След тези думи момичето седна на земята и зачака или одговор или нищото да я превземе...
Върнете се в началото Go down
Каниджи
Admin
Admin
Каниджи


Female Брой мнения : 51
Age : 31
Местожителство : VaRnA
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 11, 2008 10:09 am

Изведнъж от някъде се появи малка цветна нимфа.. Тя погледна към момичето, каза:"Извикаха ме да замествам Сената.. С какво мога да ви помогна?" и захвърча наоколо...
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте

Рея Каяте


Брой мнения : 9
Registration date : 07.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 3:55 am

[b]Рея повдигна едната си вежда от изумление и каза:
-Ооо най-накрая някой дойде!Искам да ми научите да свиря с арфа!-след теззи думи тя стана иступа се и погледна нимфата и на лицето и се появи лукава усмивка,но тя бързо отмина като зачака одговора и ![/b
]
Върнете се в началото Go down
Каниджи
Admin
Admin
Каниджи


Female Брой мнения : 51
Age : 31
Местожителство : VaRnA
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 4:30 am

Нимфата се сепна и погледна объркано...:"Само сената може да те научи на това.. Но аз мога да те науча как да четеш мисли.. Искаш ли?" и се отдалечи както си беше във въздуха..
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте

Рея Каяте


Брой мнения : 9
Registration date : 07.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 10:20 am

Очите на Рея светнаха и каза:
-Мисли..хмм,съгласна съм,какво да направя?-след тези думи момичето загледа нимфата като зачака одговора и...
Върнете се в началото Go down
Каниджи
Admin
Admin
Каниджи


Female Брой мнения : 51
Age : 31
Местожителство : VaRnA
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 11:04 am

Нимфичката я погледна закачливо и каза:"Добре, събираш мана в очите си и се опитваш да проникнеш в мозъка на съществото отсреща, когато си в съзнанието му можеш да видиш какво си мисли.. Но тази техника има и недостатък- докато си в съзнанието му, тялото ти е уязвимо на атаки, за това не трябва да се задържаш много..." Заместник учителката демонстрира техниката и за 4 секунди влезе и излезе от мислите на ученичката.. След това тя се усмихна многозначително и каза:"Сега вече знам какво мислиш.. Опитай и ти!"... В момента нимфата си мислеше:"Хм има потенциал.. Дано успее бързо"

*за да можеш да изпозваш техниката трябва предния да е писал какво си мисли или мислите му да се подразбират ясно или разказвачът да може да ги опише*


Последната промяна е направена от Каниджи на Съб Юли 12, 2008 11:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте

Рея Каяте


Брой мнения : 9
Registration date : 07.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 11:10 am

Рея погледна нимфата и започна да събира мана в очите си.Момичето беше събрало достатъчно мана в очите си и започна да се концентрира много...все повече и повече след това започна да се съсредоточава максимално и когато беше готова тя се опита да влезе в съзнанието на нимфата и...?
Върнете се в началото Go down
Каниджи
Admin
Admin
Каниджи


Female Брой мнения : 51
Age : 31
Местожителство : VaRnA
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 11:16 am

Момичето беше на косъм до успеха... Заместничката на Сената се усмихна и каза: "Добре схващаш.. Трябва ти още мана и да се съсредоточиш повечки и успеха ти е сигурен..".. Нимфата застана точно пред момичето и стъпи на земята.. Сега се виждаше колко е мъничка, не по-голяма от чаша за чай...
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте

Рея Каяте


Брой мнения : 9
Registration date : 07.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 6:45 am

Рея видя ,че напредва и започна да съсредоточава много повече от колкото преди!Момичето се съсредоточаваше и съсредоточаваше колкото се може повече!Рея усещаше,че и остава малко и се напрегна толкова много колкото една немфа може да се съсредоточи!В съсредоточение изминаха двадесет минути и така Рея усети,че е достатъчно съсредоточена!Тя започна да се концентрира и концентрира..така все се подканаше за още концентрация с думите"Слабачка...няма да се предаваш сега нали?" ,а одговора винаги беше "Я не ми векай слабачка..ха..."И така тя достигна нужната концентрация!Момичето вкара половината се мана в очите си и се опита да влезе в съсзнанието на нимфата и да и прочете мислите така...
Върнете се в началото Go down
Каниджи
Admin
Admin
Каниджи


Female Брой мнения : 51
Age : 31
Местожителство : VaRnA
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 6:23 am

Момичето тъкмо бе проникнало, когато изведнъж нахлу Сената и прекъсна техниката... Учителката видя какво правят двете нимфи и много се ядоса... Тя се разкрещя на цветната нимфичка:"Как смееш да идваш в училището ми и да учиш ученичките ми на забранени техники!?!?!?!... Как можещ да си позволиш да влизаш в тази стая след това което направи?!?!?! ВЪН!!! ВЪН докато не съм те изкарала с ритници!!!" и се приготви да направи Sound Pain... Цветната нимфа много се уплаши и страхливо запелтечи някакво извинение, но Сената беше разярена и отново извика:"Вън МъРшО тРеВяСаЛа!!!! МаРш И ДА НЕ СЪМ ТЕ ВИДЯЛА ПОВЕЧЕ ТУК!!!!!!!"....
Цветната нимфа бързо се изниза и остави двете нимфи сами... Тогава Сената се обърна към момичето и попита:"На какво искаше да те научи тази проклетница?!... Не, няма значение! Каквото и да е по-добре го забрави защото няма да имаш полза от такива техники... Сега ми се представи и кажи на какво искаш да те науча и да започваме..", след което окуражителна усмивка се появи на лицето й....
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте

Рея Каяте


Брой мнения : 9
Registration date : 07.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 6:30 am

-Не трябваше да я гоните...тя беше добра с мен!Забранени техники така ли?Знаете ли какво мисля да не го забравя..тъкмо го научих..не мисля да забравям!-изкрешя момичето на Сената тя каза тези думи от сърце,а това щеше да бъде рядко събитие тя не беше така загрижена за някой от както сестра и я нямаше...След това все едно не беше казала нищо каза отегчено:
-Искам да се науча да свиря ня арфа!
Върнете се в началото Go down
Каниджи
Admin
Admin
Каниджи


Female Брой мнения : 51
Age : 31
Местожителство : VaRnA
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 6:37 am

Сената я изгледа на кръв и извика:"Незнаеш какво направи точно тази цветна фея... А техниката, на която те е научила е забранена, защото е много видна и понякога, когато я ползваш повече от 2 пъти, болезнена.... Ако искаш да ти обърна някакво внимание и да те науча на нещо по-добре ме слушай и изпълнявай нещата, които съм ти казала!!! Не си позволявай своеволия..."... Лицето на нимфата бе станало прекалено сериозно, а тя бе на път да откаже на момичето да я научи на каквото и да било...
Върнете се в началото Go down
Харука
Admin
Admin
Харука


Брой мнения : 56
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 3:52 am

-Ами тогава по добре наистина прави това което ти казва за да се научиш !-каза тя на момичето което бе в помещението когато влезе и се усмихна на момичето ,обърна се към Сената и каза :
-Охайо,Сената-сенсей !Можели когато имате свободно време да ми помогнете да вдигна нивото на боравене с флейта ?-помаха с ръка ,усмихна се и зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Рея Каяте

Рея Каяте


Брой мнения : 9
Registration date : 07.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 5:40 am

-Хъх...но тя просто....-момичето сведе глава и си замълча....Това дори и Рея не очакваше от себе си...Тя само стисна съби и каза:
-Добре...искам да ме научите да свиря на арфа...-след тези думи момичето вдигна глава и напълно игнорира другото момиче.
Върнете се в началото Go down
Анаи Каяте

Анаи Каяте


Брой мнения : 2
Registration date : 30.07.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 6:21 am

Анаи влезе в залата и с тъп поглед каза
- Ще можели да ме научите да боравя с арфа.
Изведнъж Анаи видя че има още едно момиче което иска да свири на арфа пък и много приличаше на по-голямата й сестра. Но тя реши че само си въобразява и отмести погледа си от другата нимфа.
Върнете се в началото Go down
Харука
Admin
Admin
Харука


Брой мнения : 56
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 3:32 am

Харука видя новопоявилата се и и се усмихна ,а после погледна Сената и изчака да види какво ще каже тя .
Върнете се в началото Go down
Каниджи
Admin
Admin
Каниджи


Female Брой мнения : 51
Age : 31
Местожителство : VaRnA
Registration date : 03.02.2008

Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 12:38 pm

Сената се усмихна чаровно на децата и каза:" Разбира се, че ще помогна на всички ви..."..
След това връчи по една арфа на двете момичета и каза:"Принципа е същият като при флейтата... Харука, ако искаш да вдигнеш ниво, научи ги да свирят като теб... Същото е, но с друг инструмент.., ако се справиш, считай, че нивото ти е покачено.." и намигна на момичетата...:"Аз ще съм тук и ще помагам ако стане нещо... А сега можете да почвате..."
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магическо училище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическо училище   Магическо училище - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магическо училище
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
РПГ-Сериро :: Света на Нимфите :: Училищата-
Идете на: